KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14655429
nr 1465 5429
Mats Nörle
(f. 1946), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 75, "i vårens tid". Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 35x48 cm
Mats Nörle, svensk bildkonstnär född 1946.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 maj 2022
kl 20:51:02
2/5 18:39:58